SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Święto miasta za nami, Opole dziękuje wszystkim za udział!
Tłumy mieszkańców całymi rodzinami świetnie bawiły się podczas Dni Opola. Mieszkańcy obecni byli wszędzie tam, gdzie coś się działo. A atrakcji naprawdę było mnóstwo, co najlepiej zaobserwować na zdjęciach z naszej galerii.

W ścisłym centrum Opola królował targ staroci, a ogromnym powodzeniem cieszyła się oferta Miasta Opola i restauratorów dotycząca zniżek do 50 procent w wielu lokalach. Strażacy rozłożyli wielką drabinę, a najmłodsi świetnie wspinali się po bezpiecznie umocowanej na niej linie. W ruch szły też strażackie sikawki i efektowny meleks wożący całe rodziny po opolskim rynku.

Nieopodal, w Miejskim Domu Kultury, występy, konkursy, zjeżdżalnie, wodne kule, stoisko kowalskie – to wszystko dla naszych milusińskich, którzy skutecznie namówili rodziców do wyjścia z domu, ponieważ cały czas obserwowaliśmy tam tłumy. Nad stawkiem Barlickiego z zespołem Volare bawiliśmy się na pierwszej miejskiej potańcówce zakończonej efektownymi pokazami tańca z ogniem w wodzie

W Filharmonii Opolskiej świetny występ oldBreakout doczekał się bisów i burzy braw. W Teatrze Kochanowskiego królował ponadpokoleniowy dancing, w którym prym wiedli nasi seniorzy. Oni także znakomicie bawili się na placu Wolności. A przecież świetnie też udał się Dzień Sportu na górce na osiedlu Armii Krajowej, a wielkim wzięciem cieszył się także koncert m.in. Kabaretu Młodych Panów czy Kamila Bednarka.

Atrakcji związanych z Dniami Opola mieliśmy dużo, dużo więcej przez cały weekend. Za rok kolejne obchody i jeszcze większe wyzwanie, bowiem będą to Dni Opola z okazji 800-lecia miasta!

Zapraszamy do galerii zdjęć na; www.opole.pl

Data dodania artykułu: 2016-04-27
Autor artykułu: www.opole.pl
stat4u