SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Dlaczego nikt nie lubi Grzesia?
Czarne plityczne chmury znowu zbierają się nad głową Grzegorza Schetyny. Wewnętrzna opozycja w PO mówi coraz głośniej o jego dymisji. Dlatego przypominamy nasz artykuł z marca 2017 r. oraz kilka archiwalnych sondaży.

Grzegorz Schetyna to człowiek sukcesu! Tak twierdzi wikipedia podając,że "Od 1997 poseł na Sejm III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2007–2009 wicepremier oraz minister spraw wewnętrznych i administracji, w latach 2010–2011 marszałek Sejmu VI kadencji, w latach 2014–2015 minister spraw zagranicznych w rządzie Ewy Kopacz. W 2010 tymczasowo wykonujący obowiązki prezydenta RP. Od 2016 przewodniczący Platformy Obywatelskiej"

Grzegorz Schetyna ma też piękną kartę opozycjonisty, działacza Solidarności Walczącej i NZS. W polityce dał się poznać jako sprawny organizator i dobry strateg a w domu trzyma podobno popiersie Napoleona.

Z drugiej strony nie jest tajemnicą, że od zawsze rywalizował z Donaldem Tuskiem o wpływy i przywództwo w Platformie Obywatelskiej. I to przywództwo w końcu objął co jest jego dużym sukcesem taktycznym.

Niestety te sukcesy z niewiadomych powodów nie przekładają się na popularność tego ambitnego polityka w społeczeństwie. W różnych sondażach robionych przez super-polska.pl Grzegorz szoruje zawsze po sondażowym dnie. A to dostanie 1% poparcia, a to 0,3%. W porywach nawet 3% się zdarzyło w styczniu tego roku. Ale jeden sondaż Grzegorz Schetyna wygrał zdecydowanie uzyskując 77% poparcie. W czym? Zobacz sam!

Data dodania artykułu: 2017-10-10
Autor artykułu: Andrzej Ficek
stat4u