SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Ekstraklasa łączy miasta!
14 000 przejechanych kilometrów, 63 dni zdjęciowe, 16 spotów promujących 7 z 10 największych polskich miast, ale i niewielką Niecieczę liczącą nieco ponad 700 mieszkańców

Niezależnie od szerokości geograficznej nie zmienia się jedno: duma i przywiązanie lokalnej społeczności. Wraz z wiosennym powrotem na boiska Ekstraklasy wspólnie z miastami bierzemy pod lupę najważniejsze i najciekawsze lokalizacje w miejscowościach klubów Ekstraklasy. Pierwszy raz w historii pokazujemy jak silna jest więź między miastem i piłką nożną. Specjalnie dedykowane spoty będą wyświetlane przed meczami Ekstraklasy w telewizji, w mediach społecznościowych, ale także w tramwajach, autobusach i na bilboardach - informuje Ekstraklasa S.A.

W rozmowach z przedstawicielami samorządów słyszymy, że gra w Ekstraklasie to powód do dumy. Postanowiliśmy pokazać jak ważnym wydarzeniem dla każdej miejscowości i jej mieszkańców jest mecz Ekstraklasy. To moment, w którym stadion i miasto to jedność - mówi Dariusz Marzec, prezes zarządu Ekstraklasy S.A.

- Jest to unikalny projekt w skali naszego rynku. Ze względu na tak szeroką obecność rozgrywek Ekstraklasy na przygotowanie 16 spotów złożyło się 14 000 przejechanych kilometrów w ciągu 63 dni zdjęciowych. Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu, szczególnie przy trudniej dostępnych obiektach używaliśmy dronów, łącznie przez blisko 40 godzin - mówi Marcin Serafin, dyrektor operacyjny Ekstraklasa Live Park.

Z rodziną, znajomymi i sąsiadami najlepiej spotkać się #NaStadionie!

Data dodania artykułu: 2016-02-22
Autor artykułu: www.um.kielce.pl
stat4u