SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,IV EDYCJA KONGRESU BUSINESS WITHOUT LIMITS NA PODKARPACIU
20 czerwca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w zorganizowanej w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce konferencji.

Business Without Limits to spotkanie przedstawicieli świata biznesu, nauki i administracji, a zarazem sztandarowy projekt G2A Arena, który na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kongresowych o tematyce społeczno-biznesowej w kraju.

Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się m.in. poseł na Sejm RP Wojciech Buczak, członek Zarządu Województwa podkarpackiego Stanisław Kruczek, prezydent Miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny, przedstawiciele firm ogólnopolskich, dziennikarze, prawnicy a także naukowcy.

Podczas okolicznościowego wystąpienia otwierającego konferencję, wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz – zwracając się do uczestniczących w kongresie przedsiębiorców – mówiła o kierowanych do nich działaniach wspierających rządu, które dają silna podstawę dla dalszego wzrostu i rozwoju konkurencyjności polskiej gospodarki.

Data dodania artykułu: 2018-06-21
Autor artykułu: Podkarpacki UW
stat4u