SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Poznań Business Run uruchamia rejestrację!
Rusza nabór do kolejnego Poznań Business Run. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę www.poznanbusinessrun.pl i zarejestrować swoją drużynę. Dochód z opłaty startowej - podobnie jak w ubiegłych latach - przeznaczony będzie na cele charytatywne.Bieg odbędzie się 6 września.
Do uczestnictwa w biegu zaproszeni są w pierwszej kolejności pracownicy firm i organizacji z Poznania i regionu. By wziąć udział w imprezie wystarczy przez stronę internetową biegu zgłosić pięcioosobową drużynę. Opłata startowa wynosi 250 zł netto od drużyny (307,50 zł brutto). Dystans do pokonania dla jednego uczestnika pięcioosobowej sztafety w Poznaniu wynosi 3,8 km i jest osiągalny absolutnie dla każdego. "Taką odległość można przebiec szybko lub wolno, można nawet ten dystans przejść - liczy się udział i chęć pomocy. To wystarczy, by na zawsze zmienić czyjeś życie" - mówi Wojciech Skrudlik - jeden z inicjatorów biegu w Poznaniu.

Wszystkie pieniądze zebrane z opłat startowych zostaną przekazane - podobnie jak w ubiegłych latach - na podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

O Poland Business Run

Poland Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który rozpoczyna się jednocześnie w różnych miastach Polski. Celem inicjatywy jest pomoc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, wspierającej osoby, które w wyniku różnych zrządzeń losu zostały poddane amputacji. W 2015 roku w jego ramach odbędą się: Poznań Business Run, Warszawa Business Run, Kraków Business Run, Łódź Business Run, Wroclaw Business Run oraz Katowice Business Run.

Organizatorzy w Poznaniu: Miasto Poznań, Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz firmy CenturyLink Business, MAN Accounting Center, Franklin Templeton Investments Poland, Volkswagen Group Polska.

Termin rozpoczęcia rejestracji: 21.05.2015 - godz. 12.00

Data dodania artykułu: 2015-05-21
Autor artykułu: źródło-www.poznan.plstat4u