SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Przekazanie nowych radiowozów ciechanowskiej policji
5 lutego br. na dziedzińcu Komisariatu Powiatowego Policji w Ciechanowie odbyła się uroczystość przekazania nowych radiowozów. W wydarzeniu wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie, Krzysztof Bieńkowski

Pogratulował on Komendantowi Powiatowemu Policji w Ciechanowie insp. Grzegorzowi Grabowskiemu udanych starań o doposażenie komendy. Zabierając głos, podkreślił skuteczność rządowego Programu Modernizacji Służb Mundurowych. Wskazał, że jest to inwestycja w zdrowie, życie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz podziękował samorządowi za wsparcie w zakupach wozów.

Dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz lokalnych samorządów policja ciechanowska otrzymała cztery samochody. Radiowozy zostały zakupione ze środków budżetu policji w ramach rządowego Programu Modernizacji Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Będą one służyły w codziennej pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Zakup został dofinansowany ze środków samorządu powiatowego Ciechanowa, a także z funduszy gminy miejskiej Ciechanów i gminy Sońsk.

W uroczystości udział wzięli również: Poseł na Sejm RP Anna Cicholska, Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski, Prezydent Miasta Ciechanowa Krzysztof Kosiński, Wójt gminy Sońsk Marzena Ślubowska, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski oraz Ireneusz Szulc – Przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Cywilnych Policji. Proboszcz parafii św.Tekli w Ciechanowie ks. Wojciech Hubert dokonał poświęcenia nowych samochodów służbowych. Na spotkaniu podsumowano także plebiscyt na najlepszego dzielnicowego mijającego roku.

Data dodania artykułu: 2018-02-07
Autor artykułu: Mazowiecki UW
stat4u