SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Studenci Politechniki Białostockiej w Chinach
Studenci Politechniki Białostockiej biorą udział w Letniej Szkole Logistyki w Chinach. Grupa 20 młodych ludzi studiujących logistykę na Wydziale Zarządzania uczestniczy w zajęciach w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology.

Opiekę nad nimi sprawuje dr Katarzyna Dębkowska. Studenci z Politechniki Białostockiej mogą rozwijać wiedzę dotyczącą logistyki oraz kultury chińskiej. Już podczas inauguracji chińscy studenci zaprezentowali bogate tradycje Państwa Środka. Szkoła Letnia potrwa do 31 sierpnia 2016 r.

Pomysłodawcami Letniej Szkoły Logistyki są prof. Joanicjusz Nazarko - dziekan Wydziału Zarządzania oraz prof. Hao Wang - prodziekan Szkoły Zarządzania na Zhejiang University Ningbo Institute of Technology, Profesor Honorowy Politechniki Białostockiej.

Szkoła Letnia Logistyki odbywa się w ramach Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach.

W lipcu w zajęciach Letniej Szkoły Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej uczestniczyli studenci z Chin, Ukrainy i Polski

Data dodania artykułu: 2016-08-11
Autor artykułu: mat. prasowe PB
stat4u