SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Teatr poszukuje wolontariuszy na Festiwal Prapremier
Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną i gotową na nowe wyzwania - zgłoś się do pracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2016.

Teatr zaprasza wolontariuszy również do pracy przy wydarzeniach poprzedzających Festiwal, które odbędą się we wrześniu w Bydgoszczy. Gwarantowana jest praca w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z każdym wolontariuszem podpisana zostanie umowa wolontariacka na podstawie której wystawione będzie zaświadczenie i referencje. TPB zapewni wolontariuszom ubezpieczenie OC i NNW oraz bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle. Wolontariusze niepełnoletni powyżej 16 roku życia będą pracowali maksymalnie 6 godzin dziennie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie razem z CV na adres michal.gasiorowski@teatrpolski.pl do dnia 2 września 2016 roku. Z wybranymi osobami teatr skontaktuje się telefonicznie do dnia 6 września 2016 roku. Spotkanie i szkolenie odbędzie się w terminie 7-11 września 2016 roku.

Szczegółowych informacji udziela Michał Gąsiorowski – dział komunikacji Teatru Polskiego w Bydgoszczy michal.gasiorowski@teatrpolski.pl, tel. 52 3397818, 52 3397840.

Warto wiedzieć: Tegoroczny festiwal Prapremier (Festival of New Dramaturgies) odbędzie się w dniach 24 września - 1 października.

Data dodania artykułu: 2016-08-17
Autor artykułu: www.bydgoszcz.pl
stat4u