SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Tomasz Lis z Karolakiem pogrążą Prezydenta?
Niewybredny atak w studiu TVP na Kingę, córkę Andrzeja Dudy którego dopuścił się Tomasz Lis wspólnie z Tomaszem Karolakiem już zbiera owoce. W internecie wrze! Jeżeli jeszcze jacyś zwolennicy Pawła Kukiza wahali się czy pójść na II turę wyborów czy nie to teraz mówią otwarcie. Dosyć chamstwa w wydaniu zwolenników Bronisława Komorowskiego. Idziemy głosować na Dudę.
Zdumienie musi budzić fakt, że tak doświadczony dziennikarz i lubiany aktor dopuścili się na wizji i to w telewizji publicznej takiej podłości. Gdyby w sposób kłamliwy i chamski zaatakowali samego Andrzeja Dudę to można by było to jakoś usprawiedliwić. Można przypuszczać ,że w przypadku wygranej obecnego Prezydenta spadły by im tłuste kąski z pańskiego stołu, a jak wiadomo w pewnych środowiskach i za mniejsze profity nie takie robiło się świństwa.

Ten incydent można przyrównać do zachowania młodych komsomolców chcących się wykazać przed komisarzem ludowym, socjalistycznych aktywistów partyjnych przybudówek czy też tzw. hien które co roku namaszcza SDP w Warszawie. Nie wiemy czy Tomasz Lis taki tytuł w przyszłości dostanie , ale nominacja co najmniej mu się za to co zrobił należy.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest też to, że każdy kij ma dwa końce. I okazuje się teraz , że chcąc uderzyć Andrzeja Dudę "towarzysz redaktor " tak naprawdę przywalił obecnemu Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu.

Tomasz Lis z nieznanych nam przyczyn zlekceważył przecież, czy też zapomniał o istnieniu internetu. Zapomniał, że to dzięki internetowi Paweł Kukiz zebrał aż tylu zwolenników i wyborców w I turze. Być może pan dziennikarz żyje jeszcze w epoce gdy tzw. lemingi siedziały przed telewizorami i robiły to co im telewizor kazał.

Tomasz Lis jest przecież inteligentnym człowiekiem i zna siłę internetu. Więc co się z nim stało? Puściły hamulce? Wyszło jakieś przaśne buractwo? Przeważyła prywatna sympatia nad społecznym oglądem? Nie wiemy!

Wiemy natomiast jedno! Jeżeli wygra Andrzej Duda a wszystko wskazuje ,że tak będzie to wygra min. dzięki takim Lisom i Karolakom jakich mogliśmy oglądać wczoraj w TVP.

Data dodania artykułu: 2015-05-19
Autor artykułu: zgred
stat4u