SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,WICEPREMIER BEATA SZYDŁO Z WIZYTĄ NA PODKARPACIU
W sobotę wicepremier Beata Szydło odwiedziła Boguchwałę i Mielec.W Boguchwale wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami i podsumowała dotychczasowe programy gospodarcze i społeczne, jak również zapowiedziała realizację kolejnych programów dla przedsiębiorców i studentów.

Towarzyszyła jej miedzy innymi wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Mieszkańcy Boguchwały w trakcie rozmów poruszyli problematykę związaną z nowelizacją prawa łowieckiego oraz koniecznością zwiększenia odstrzału dzików w związku z afrykańskim pomorem świń.

Natomiast w Mielcu głównym tematem spotkania wicepremier Beaty Szydło z mieszkańcami była sprawa Krosnospanu. W tej części wizyty uczestniczyła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz. Wicepremier Beata Szydło w swojej wypowiedzi podkreśliła, że w Ministerstwie Środowiska trwają już prace nad nowelizacją przepisów dotyczących ochrony środowiska z uwzględnieniem zakładów prowadzących działalność wpływającą na środowisko. Spotkanie obywało się w atmosferze dialogu, uczestnicy mieli możliwość bezpośredniego zadawania pytań. Oprócz głównej kwestii dotyczącej jakości powietrza padały także pytania m.in. o Program 500+ oraz wysokość kwoty wolnej od podatku.

Data dodania artykułu: 2018-05-14
Autor artykułu: Podkarpacki UW
stat4u