SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,W Ostrołęce zagrali dla Szymona
11 marca w Ostrołęce odbyło się spotkanie charytatywne, którego bohaterem był mały Szymon, wychowanek Miejskiego Przedszkola nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce. Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski i Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, w spotkaniu wziął udział Marcin Grabowski, Kierownik Delegatury MUW w Ostrołęce.

Wydarzenie, które zorganizowali: dyrekcja i kadra pedagogiczna przedszkola, do którego uczęszcza Szymonek miało na celu zebranie środków na jego rehabilitację. W ramach akcji „Gramy dla Szymona” trzy ostrołęckie formacje muzyczne: Droga Na Ostrołękę, Mamzel i Grupa Nie Oni Jedni zagrały charytatywny koncert na rzecz Szymona.

Niedzielnemu koncertowi towarzyszyła również aukcja, z której dochód przeznaczono na rehabilitację przedszkolaka.

W licytacji różnorodnych przedmiotów wziął udział Marcin Grabowski, Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW. Na niedzielnym spotkaniu udało się zebrać łącznie ponad 3700 złotych.

Dodatkową atrakcją były pokazy wokalno-taneczne w wykonaniu przedszkolaków z kółka teatralnego „Wesołe piąteczki” i grupy artystycznej „Motylki”.

Data dodania artykułu: 2018-03-15
Autor artykułu: Mazowiecki UWstat4u