SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Wrocławska bizneswoman, Katarzyna Trawińska, w gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet
Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka wrocławskiej marki perfum i środków czystości Prouvé, znalazła się w prestiżowym gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Historia powstawania jej firmy stanowi jeden z rozdziałów wydanej właśnie książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”. To zbiór inspirujących, niepowtarzalnych lekcji przedsiębiorczości udzielanych przez kobiety, które odniosły sukces w biznesie.
Katarzyna Trawińska została wyróżniona za stworzenie własnej marki perfum i kosmetyków do wnętrz Prouvé oraz za działalność społeczną na rzecz kobiet. Wrocławska Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet wspiera kobiety w biznesie i życiu prywatnym, biorąc udział m.in. w ogólnopolskiej kampanii promującej zdrowie intymne kobiet „Piękna, bo Zdrowa”. „Jest to dla mnie ważny element biznesu, dlatego w przyszłości z całą pewnością będę kontynuować tego rodzaju działania” – zapewnia Katarzyna Trawińska.

Data dodania artykułu: 2017-12-10
Autor artykułu: mat. prasowe
stat4u