SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Zginął Polak - Skandaliczne zaniedbania po zamachu w Berlinie
Dwa dni po zamachu wychodzą na jaw skandaliczne zaniedbania i błędy polityków i policji niemieckiej. Pierwszą ofiarą tego skandalu jest polski kierowca który - co już wiadomo - zachował się po bohatersku, walcząc w kabinie ciężarówki z muzułmańskim terrorystą. W ten sposób prawdopodobnie uratował wielu ludzi od śmierci. Sam niestety zginął od ciosów noża i kuli pistoletu.

Po tym jak wypuszczono pierwszego podejrzanego, który być może został celowo naprowadzony na policję dla zmylenia śladów, i po tym jak znaleziono w kabinie ciężarówki dokumenty wystawione na 23 letniego Tunezyjczyka Aniz A., w końcu prawdopodobnie zaczęto ścigać prawdziwego sprawcę !

Ten fundamentalista islamski przybył do Niemiec jako tzw. " uciekinier" , był zakwalifikowany jako niebezpieczny Salafista. Posiadał 8 paszportów, był aktywny w wielu miejscach gdzie swą propagandę uprawiają fanatyczni islamiści.

Władze niemieckie nie przyznały mu azylu i ten islamista, siedział już w więzieniu czekając na wydalanie z Niemiec. Ale na skutek zażalenia adwokackiego został z niego wypuszczony, zaś następnie zniknął z oczu Policji !!

Niebywały skandal ! Do tego z godziny na godzinę wychodzą na jaw nowe skandaliczne rzeczy. I tak np. z opóźnieniem zaczęto ścigać Aziza , bo były błędy ortograficzne w piśmie gończym !!

Coś niebywałego!! Jest to niespotykana kompromitacja polityków i policji niemieckiej !!

Data dodania artykułu: 2016-12-21
Autor artykułu: Jan Wojewski
stat4u