SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Zwycięska passa trwa! Kraków kibicuje szczypiornistom!
Polscy piłkarze ręczni wygrali oba dotychczasowe spotkania podczas rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF EURO 2016 zapewniając sobie awans do fazy głównej turnieju. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na jutrzejsze starcie z Francją.

Rozegrane w Krakowie mecze trzymały kibiców w napięciu do samego końca. Pierwsze spotkanie z Serbią, Polacy wygrali 29:28, kolejne z Macedonią 24:23. We wtorek ostatni mecz fazy grupowej z Francją. Podczas obu meczów zawodników dopingowała na żywo blisko 15 tysięczna publiczność. Satysfakcjonujący jest także fakt, że dużym zainteresowaniem publiczności i ciepłym dopingiem cieszą się mecze innych reprezentacji.

Przypominamy, że od piątku (15 stycznia) otwarta jest ogromna strefa kibica na Małym Rynku w Krakowie. Na każdego gościa Strefy Kibica czeka moc atrakcji m.in. transmisje rozgrywek na żywo, codzienne animacje, gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci na stoisku Miasta Krakowa. W programie także koncerty, spotkania z Ambasadorami Mistrzostw i występy teatralne. Do strefy kibica EHF EURO 2016 można wejść od 14:00 do 23:00 codziennie do 31 stycznia.

Data dodania artykułu: 2016-01-19
Autor artykułu: www.krakow.pl
stat4u