SuperPolska.pl - Gazeta internetowa," Dzieci życzą dzieciom" w Wejherowie
Dzieci i wolontariusze z parafialnego Caritas przy parafii Chrystusa Króla przygotowali piękne kartki, pluszaki i świąteczne opłatki które wręczono dzieciom na oddziale pediatrii i chirurgii dziecięcej wejherowskiego szpitala.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.,,, Doświadczyliśmy tej mocy odwiedzając oddziały dziecięce wejherowskiego Szpitala oraz Dom Pomocy Społecznej zgromadzenia sióstr Miłosierdzia im. Wincentego a Paulo... Mnóstwo wzruszeń i radości zafundowali nam Ci najmniejsi oraz trochę starsi podopieczni… Przypominając, że szczery uśmiech, obecność drugiej osoby i życzenia prosto z serca to najpiękniejszy prezent jaki możemy darować drugiej osobie… A dając otrzymujemy!" - powiedział Jacek Drewa - organizator akcji.

Rozśpiewani kolędnicy wraz z św. Mikołajem odwiedzili również Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie. Przekazując wiele uśmiechu i radości oraz wsparcia.

Akcja "Dzieci życzą dzieciom" przy wsparciu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, Stowarzyszenia "Naprzód Wejherowo", Caritas przy parafii Chrystusa Króla oraz Jacka i Marcina Drewy odbyła się już po raz czwarty. Jesteśmy przekonani, że nie ostatni a w rolę Św. Mikołaja wcielił się Marcin Drewa - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Wejherowa

Data dodania artykułu: 2016-12-07
Autor artykułu: mat. prasowe
stat4u