SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Posiedzenie Senatu Uniwersytetu w Białymstoku
W środę (21.12.2016 r.) przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej odbyło się posiedzenie Senatu Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas spotkania wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył odznaczenia państwowe.

Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczona została dr hab. Marzanna Maria Morozewicz, prof. UwB - Wydział Pedagogiki i Psychologii.

Medale Srebrne za Długoletnią Służbę otrzymali dr Artur Korniłowicz z Wydziału Matematyki i Informatyki oraz dr hab. Adam Miodowski z Wydziału Historyczno-Socjologicznego.

Medale Komisji Edukacji Narodowej przyznano: dr hab. Agacie Narcyzie Banaszek z Wydziału Biologiczno-Chemicznego, dr hab. Katarzynie Borawskiej-Kalbarczyk z Wydziału Pedagogiki i Psychologii, dr hab. Andrzejowi Kazimierzowi Gębczyńskiemu z Wydziału Biologiczno-Chemicznego, dr Janowi Sławomirowi Godlewskiemu z Wydziału Historyczno-Socjologicznego, dr hab. Elżbiecie Jaszczyszyn, prof. UwB z Wydziału Pedagogiki i Psychologii, dr hab. Joannie Karpińskiej, prof. UwB z Wydziału Biologiczno-Chemicznego, dr hab. Alicji Pelagii Kisielewskiej, prof. UwB z Wydziału Filologicznego, dr hab. Andrzejowi Kisielewskiemu z Wydziału Pedagogiki i Psychologii, prof. dr hab. Wioletcie Małgorzacie Kowalskiej z Wydziału Historyczno-Socjologicznego, mgr Ewie Marii Majewskiej z Wydziału Filologicznego, prof. dr hab. Andrzejowi Maziewskiemu z Wydziału Fizyki, dr Walentynie Mieszkowskiej z Wydziału Filologicznego, mgr Wiesławowi Mikuckiemu z Wydziału Biologiczno-Chemicznego, dr Tomaszowi Mojsik z Wydziału Historyczno-Socjologicznego, dr Katarzynie Nadachewicz z Wydziału Pedagogiki i Psychologii, prof. dr gab. Emilowi Walentemu Pływaczewskiemu z Wydziału Prawa, dr Agacie Joannie Rozumko z Wydziału Filologicznego, dr Edycie Dagmarze Wajdzie z Wydziału Filologicznego, dr Tomaszowi Wesołowskiemu z Wydziału Historyczno-Socjologicznego, dr Piotrowi Zielińskiemu z Wydziału Biologiczno-Chemicznego oraz dr Monice Zińczuk z Wydziału Pedagogiki i Psychologii.

Data dodania artykułu: 2016-12-28
Autor artykułu: Podlaski UW
stat4u