SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Olsztynianka w światowym konkursie piękności
Niedawno olsztynianie byli dumni, gdy konkurs Miss Polonia 2016 wygrała nasza "krajanka" Izabella Krzan. Teraz fani jej urody mogą przyczynić się do jej zwycięstwa w konkursie Miss Universe.

Konkursy Miss Universe organizowane są od 1952 roku. Przez 20 edycji odbywały się wyłącznie w USA. Z roku na rok rosła liczba uczestniczek. Podczas pierwszej edycji było ich 30, a do tegorocznych zmagań stanie aż 86 kobiet z całego świata. W tym roku Polskę reprezentować będzie olsztynianka, Izabella Krzan. Do tej pory żadna Polka nie zdobyła tytułu Miss Universe, zaledwie trzy weszły do finału.

Miss Polonia 2016 od 11 stycznia jest na zgrupowaniu tego najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie. Gala finałowa 65. edycji wyborów odbędzie się 30 stycznia w Manili na Filipinach. Trwa głosowanie internetowe na finalistki Miss Universe, które zakończy się w dniu finału czyli 30 stycznia. Dziewczyna z największa ilością głosów wejdzie do Top 12 konkursu. Aby wesprzeć naszą "krajankę" wystarczy oddać na nią codziennie 10 głosów za pomocą aplikacji Miss Universe lub strony internetowej vote.missuniverse.com. Zachęcamy do głosowania

Data dodania artykułu: 2017-01-28
Autor artykułu: UM Olsztyn
stat4u