SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Tomasz Jakmiuk, absolwent Politechniki Białostockiej w 11. edycji konkursu Travelery National Geographic
Tomasz Jakimiuk, absolwent Wydziału Zarządzania PB , latem 2016 roku na hulajnodze i autostopem podróżował do Chin. I właśnie za tę podróż otrzymał nominację National Geographic TRAVELER. Tomek wyruszył z Podlasia, przejechał Ukrainę, Rosję, Mongolię, aż do Chin po Wyżynę Tybetańską. W podróży spędził 105 dni. Swoimi doświadczeniami z tej wyprawy dzielił się na blogu www.jaktodaleko.pl.

Od dziś można głosować na Tomka w plebiscycie internetowym w kategorii Podróż roku i Podróżnik online. Głosowanie trwa od 17 lutego do 18 kwietnia poprzez: www.travelery.national-geographic.pl.

Traveleryzostaną przyznane już po raz 11. Laureatami w sześciu kategoriach zostaną osoby, które w 2016 r. dokonały rzeczy wielkich, ważnych i wyjątkowych pod względem eksploracji, odkrywania i poznawania świata, ale także jego opisywania i ochrony. To również osoby, których zapał, determinacja i talenty są dla nas wszystkich inspiracją do realizowania swoich marzeń i działania na rzecz innych. W każdej kategorii nominowanych zostało po pięciu kandydatów - czytamy na stronie konkursu. To internauci wybierają Podróżnika roku i Podróżnika online.

Data dodania artykułu: 2017-02-18
Autor artykułu: mat. prasowe PB
stat4u