SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Wolontariusze 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – poszukiwani!
Rusza nabór wolontariuszy, którzy już we wrześniu będą obsługiwać jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Polsce. Od lat właśnie osoby zaangażowane w wolontariat stanowią silne wsparcie Biura Organizacyjnego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W trakcie Festiwalu wolontariusze realizują różnorodne zadania – w zależności od aktualnych potrzeb Biura i specyfiki działu, do którego zostali przydzieleni. Są wizytówką Festiwalu, bo często znajdują się na „pierwszej linii frontu" i właśnie do nich zgłaszają się widzowie poszukujący informacji czy pomocy. Z powodu bardzo dużej liczby chętnych – i aby wytypować odpowiednich kandydatów – co roku prowadzona jest staranna rekrutacja.

Jeżeli:
- jesteś dyspozycyjny/-a od 16 do 24 września 2017 roku,
- kochasz kino i nie boisz się nowych wyzwań,
- lubisz poznawać nowych ludzi,
- cenisz sobie ideę wolontariatu,
- chcesz dołączyć do nas z innego powodu, weź udział w rekrutacji!

Poszukiwane są osoby punktualne, odpowiedzialne, elastyczne, chętne do pomocy i otwarte. Aby przesłać swoje zgłoszenie, należy skorzystać z FORMULARZA, odpowiadając zwięźle na kilka pytań. Przeczytaj uważnie instrukcję! Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lipca 2017 roku, a każdy kandydat otrzyma informację o wynikach rekrutacji. W razie pytań prosimy o kontakt: wolontariat@festiwalgdynia.pl.

Data dodania artykułu: 2017-05-29
Autor artykułu: festiwalgdynia.pl
stat4u