SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Posłowie PiS w Wejherowie
W poniedziałek 19 czerwca 2017 r posłowie Prawa i Sprawiedliwości ; Dorota Arciszewska-Mielewczyk, Marcin Horała i Janusz Śniadek zaprezentowali na konferencji prasowej pozytywne efekty współpracy polityków PiS z samorządami lokalnymi. Na spotkanie przed Ratuszem przyszło sporo mieszkańców miasta./Zobacz nagranie Video z konferencji/

Przybyłych posłów przywitał wicestarosta wejherowski Witold Reclaf który z racji pełnionej funkcji najlepiej poznał pozytywne efekty współpracy polityków PiS z samorzadami powiatu wejherowskiego. Efekty te podkreślali też obecni posłowie którzy "dużo robią dla regionu a nie tylko dużo obiecują" jak poprzednia władza PO-PSL.

Na konferencji obecna była mocna reprezentacja radnych powiatowych z Przewodniczącym Ryszardem Czarneckim na czele. Wraz z nim przybyli; Łucja Słowikowska, Genowefa Slowi, Ludwik Zegzuła, Wojtek Rybakowski oraz Krzysztof Bober.

Obecny był też Wiceprzewodniczący Rady Miasta Wejherowa Marcin Drewa który prezentował efektowną planszę z napisem po kaszubsku pt. " Wejherowo duchowa stolica Kaszub wita"

Data dodania artykułu: 2017-06-19
Autor artykułu: Andrzej Ficek
stat4u