SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Wejherowo to moje ukochane miasto i nic tego nie zmieni-wywiad z Marcinem Drewą
Marcin Drewa jest bardzo aktywnym radnym a zarazem Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Wejherowa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Kilka dni temu otrzymał nominację na zastępcę dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie- rozmawiał Andrzej Ficek

AF- Jak przyjął Pan nominację na funkcję zastępcy dyrektora COS? Czym będzie się Pan tam zajmował?

MD- Z wielkim szacunkiem i pokorą przed powagą instytucji którą mam reprezentować. Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo" we Władysławowie to wspaniały ośrodek o pięknych sportowych tradycjach.

Zastępcy dyrektora COS OPO podlegają takie działy jak np. sport, techniczno-inwestycyjny, rezewacji, gastronomi etc. Jest bardzo dużo pracy, ale wiem że mogę polegać na wspaniałych fachowcach pracujących obecnie w ośrodku. Tak jak ja są to ludzie z pasją i energią do pracy.

AF-Jakie ma Pan doświadczenia w tej dziedzinie zawodowej?

MD-Jestem absolwentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Ukończyłęm też wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Wejherowa.Od wielu lat pracuję w sektorze hotelarskim i gastronomicznym na funkcji kierowniczej. Mam doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzi.

AF-Czy ta nowa praca nie osłabi Pana kontaktów z Wejherowem? Jest Pan przecież Wiceprzewodniczącym Rady Miasta.

MD- Wręcz przeciwnie. Doświadczenie i wiedza zdobyta w pracy pozwoli mi na jeszcze większą efektywność w służbie miastu. Od urodzenia mieszkam i funcjonuję w Wejherowie. Doskonale wyczuwam potrzeby mieszkańców, zresztą jestem do ich ciągłej dyspozycji. Wejherowo to moje ukochane miasto i nic tego nie zmieni.

Data dodania artykułu: 2017-09-22
Autor artykułu: Andrzej Ficek
stat4u