SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Pierwszy nabór do BOR w 2018r.
W Nowym Roku zamiast łagodnego wprowadzenia, kontynuujemy realizację zamierzonych celów z niezmiennie wysoką dynamiką. 5 stycznia 2018 roku mamy przyjemność powitać w Biurze Ochrony Rządu 35 nowych funkcjonariuszy. To pierwszy, lecz zdecydowanie nie ostatni nabór w tym roku.

Po uroczystym ślubowaniu i wręczeniu legitymacji służbowych nowo przyjętym, Szef Biura Ochrony Rządu dr Tomasz Miłkowski oficjalnie przywitał funkcjonariuszy: „Witam na pokładzie! Mam nadzieję, że wszyscy z Was, tak jak złożyliście dzisiaj ślubowanie, jesteście szczerze przekonani, że to jest Wasza droga życia.”.

W trakcie przemówienia, Szef BOR wskazał z jakimi wyzwaniami wiążą się najbliższe 3 lata w ich karierze: „Macie trzy lata na to, żeby przekonać nas wszystkich do tego, żeby być w służbie stałej. W ciągu trzech lat służby przygotowawczej, będziecie podlegali ciągłej ocenie, ale możecie również liczyć na większą pomoc.”. Dr Tomasz Miłkowski zapewnił, że starsi i bardziej doświadczeni koledzy, będą wspierali nowych funkcjonariuszy w niełatwych początkach ich służby dla Biura Ochrony Rządu.

Data dodania artykułu: 2018-01-08
Autor artykułu: mswia.gov.pl
stat4u