SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Nowości z branży rolniczej na targach Polagra-Premiery
Firmy branży rolniczej już siódmy raz spotykają się w Poznaniu podczas targów Polagra-Premiery, aby zaprezentować innowacyjne rozwiązania. W otwarciu targów udział brali sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Jednym z kluczowych punktów uroczystego otwarcia targów była gala wręczenia Złotych Medali MTP. Prestiżowe nagrody powędrowały w tym roku do 27 produktów, które nie tylko ułatwiają codzienną pracę na roli, ale również zwiększają jej bezpieczeństwo. Z wyróżnionymi produktami można zapoznać się do 21 stycznia w „Strefach Mistrzów”, czyli w pawilonie 3 oraz przy pawilonie 7 MTP.

Oprócz prezentacji technologicznych nowinek organizatorzy przygotowali także specjalne strefy dla nowoczesnej gospodyni, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych regionalnymi produktami. Łącznie na odwiedzających hale Międzynarodowych Targów Poznańskich czekać będzie 800 wystawców, zgromadzonych w dziewięciu pawilonach. Organizatorzy przewidują, że uda się pobić frekwencyjny rekord z ubiegłego roku, gdy wystawę odwiedziło 42 tysiące uczestników.

Data dodania artykułu: 2018-01-22
Autor artykułu: Wielkopolski UW
stat4u