SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Pani Stanisława Siekańska świętowała setne urodziny
W przeddzień setnych urodzin Pani Stanisławy Siekańskiej z miejscowości Mniszek, w gminie Wolanów jubilatkę odwiedzili: Ewa Markowska – Bzducha, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej Delegatury MUW.

W czasie uroczystego spotkania Ewa Markowska-Bzducha odczytała i wręczyła Pani Stanisławie okolicznościowy list gratulacyjny nadesłany przez Premiera RP Mateusza Morawieckiego. Natomiast Krzysztof Murawski przekazał na ręce pani Stanisławy bukiet kwiatów wraz z życzeniami od Zdzisława Sipiery Wojewody Mazowieckiego.

Setne urodziny pani Stanisławy zgromadziły wielu życzliwych gości. Oprócz najbliższej, wielopokoleniowej rodziny, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele urzędu gminy w Wolanowie oraz dyrekcja z radomskiego oddziału ZUS.

Mimo zaawansowanego wieku Pani Stanisława zachowała pogodę ducha. Dochowała się 2 dzieci, 7 wnuków i 6 prawnuków. Mieszka w wielorodzinnym domu wraz z córką, jej mężem oraz wnuczką z rodziną.

Data dodania artykułu: 2018-08-26
Autor artykułu: Mazowiecki UW
stat4u