SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Powołano zastępcę wójta gminy Daszyna
Sebastian Zaborowski będzie wykonywał zadania i kompetencje wójta gminy Daszyna. Na to stanowisko został wyznaczony przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego na wniosek wojewody łódzkiego Zbigniewa Rau. Wyznaczenie wręczył wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk.

- Od dziś zadania i kompetencje wójta gminy Daszyna pełnił będzie Pan Sebastian Zaborowski. Wyznaczenie trafia w dobre ręce - Pan Sebastian jest osobą młodą i wykształconą, posiadającą doświadczenie zawodowe w samorządzie, również na stanowisku kierowniczym. Stoi przed trudnym zadaniem i mamy nadzieję, że zadanie to wykona, jak najlepiej – podkreślił wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk.

Sebastian Zaborowski powiedział: - Chcę podziękować wojewodzie łódzkiemu, który wskazał moją osobę Prezesowi Rady Ministrów, jako wykonującego zadania i kompetencje wójta gminy Daszyna w tym trudnym, przejściowym momencie. Tą funkcję przyjmuję z wielkim zaszczytem. Jest to zadanie, które będzie wymagało wielu działań. Przede wszystkim analizy sytuacji w gminie oraz skupienia na realizacji podstawowych potrzeb wspólnoty samorządowej.

Data dodania artykułu: 2018-12-29
Autor artykułu: Łódzki UW
stat4u