SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,











Z DZIECKIEM W AUCIE PRZEJECHAŁ TUŻ PRZED NADJEŻDŻAJĄCYM POCIĄGIEM
Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali dziś 20-letniego kierowcę BMW, który pomimo podawanych sygnałów do zatrzymania przejechał przez tory wprost przed nadjeżdżającym pociągiem. Jak się okazało mężczyzna przewoził w pojeździe kilkuletnie dziecko. Policjanci ukarali kierowcę mandatem i punktami karnymi.

Dzisiejszego poranka w miejscowości Terebiń policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 20-letniego kierowcę BMW. Jak ustalono, mężczyzna ignorując polecenia do zatrzymania wydawane przez uprawnionego do kierowania ruchem dróżnika, nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i przejechał przez tory bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem.

Policjanci ruchu drogowego prowadzący w tej okolicy kontrole drogowe zauważyli kierującego, który łamie przepisy. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca auta zignorował podawane sygnały do zatrzymania, a dodatkowo w swoim aucie przewoził kilkuletnie dziecko.

Za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym policjanci ukarali 20-latka mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.

Data dodania artykułu: 2019-04-11
Autor artykułu: mat prasowe MSWiA
























stat4u