SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Reprezentanci Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Szczecinie najlepsi w kraju
Tomasz Krawacki - naczelnik Wydziału Inspekcji i Paweł Błażejak - starszy specjalista transportu drogowego zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie dla wszystkich 16 inspekcji transportu drogowego, który odbył się 26 września w Bednarach. Dziś najlepszemu duetowi pogratulował wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc.

Konkurs zorganizował Główny Inspektorat Transportu Drogowego i Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu. Każda inspekcja wystawiła drużynę złożoną z 2 pracowników. Rywalizowano w ośmiu konkurencjach, co pozwoliło na wyłonienie najwszechstronniejszych inspektorów transportu drogowego w kraju.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli inspektorzy województwa zachodniopomorskiego, II miejsce zdobyła drużyna z województwa warmińsko-mazurskiego a III miejsce przypadło małopolskim inspektorom.

Konkurencje polegały na sprawdzeniu wiedzy teoretycznej z zakresu przepisów prawnych wykorzystywanych w codziennej pracy oraz umiejętności: udzielenia pomocy przedmedycznej, jazdy sprawnościowej samochodem osobowym i samochodem typu „Bus".

klasyfikacji indywidualnej w kategorii jazda sprawnościowa samochodem typu „Bus” II miejsce zajął Paweł Błażejak.

Data dodania artykułu: 2019-10-26
Autor artykułu: Zachodniopomorski UW
stat4u