SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Współpraca z mediami studenckimi
Urząd Miasta Opola razem z opolskimi mediami studenckimi połączył siły, aby poprzez portal SportoweOpole.pl jeszcze lepiej i z bogatszą ofertą docierać do kibiców. Całotygodniowy projekt relacji i programów sportowych pozwoli nie tylko być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami sportowymi, ale również poznać opolskich sportowców z zupełnie innej perspektywy. Dwie nowe produkcje – Sportowe Śniadanie oraz Sportowa Rozgrzewka, to programy całkowicie realizowane przez Studencką Telewizję SETA, Radio Sygnały oraz Radio Emiter.

Sportowe Śniadanie to program realizowany na żywo w studiu Radia Sygnały. W każdy wtorek o godzinie 9:00 dwójka prowadzących, wraz z zaproszonym gościem, będzie rozmawiać na temat sportu, a także tematów około sportowych. W każdym kolejnym odcinku programu będą poruszane tematy związane z poszczególnymi dyscyplinami sportu, które zajmują szczególne miejsce w sercach opolskich kibiców. Dzięki współpracy z Telewizją Studencką SETA, oprócz transmisji radiowej, w każdy kolejny poniedziałek, będzie dostępna relacja z wtorkowego spotkania, poszerzona o materiały wideo ze sportowych aren.

Natomiast Sportowa Rozgrzewka to czwartkowa, nowa produkcja realizowana w studiu Radia Emiter. Program ten poświęcony będzie bardzo rozwiniętemu w stolicy naszego województwa sportowi akademickiemu. Do programu zapraszani będą goście ściśle związani z Akademickim Związkiem Sportowym. Prowadzący będą poruszać problemy związane z tą tematyką, jak i również komentować bieżące wydarzenia sportowe w mieście.

Ostatnim z programów przygotowywanym przez studenckie media jest Sportowy Kalejdoskop, który realizowany jest w całości przez Studencką Telewizję SETA. Jego produkcja trwa już dwa lata. W założeniu jest to program, w którym grupa reporterów tworzy skróty, relacje i wywiady z wszystkich sportowych opolskich aren. Na portalu SportoweOpolskie.pl Sportowy Kalejdoskop pojawiać się będzie w każdy piątek.

Data dodania artykułu: 2015-11-29
Autor artykułu: www.opole.pl
stat4u