SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Apel Szlachetnej Paczki
Z ogromną radością przekazuję Państwu informację, że coraz więcej gorzowskich Darczyńców wybiera rodziny, które chce wesprzeć w ramach projektu Szlachetna Paczka.

Dzieło to cieszy się w naszym Mieście ogromną popularnością, co jeszcze bardziej mobilizuje nas, wolontariuszy, do działania.

Obecnie ponad 90% rodzin potrzebujących pomocy w Gorzowie ma już swojego Darczyńcę. Darczyńcę, który sprawi, że te zbliżające się wielkimi krokami Święta, będą dla nich wyjątkowe.

Jednocześnie pozostałe rodziny czekają cały czas na osoby, które mogłyby je wesprzeć na drodze do wyjścia z trudnej i często krępującej sytuacji.

Do finału Szlachetnej Paczki zostało nam 10 dni, nie pozwólmy, by ktokolwiek pozostał bez środków do życia na ten wyjątkowy czas.

Zwracam się do Państwa z prośbą o podjęcie w Państwa miejscach pracy, domach, w kręgu znajomych i przyjaciół działań mających na celu stworzenie paczki dla wybranej rodziny.

Rodziny, która zdecydowała się powierzyć nam swoją historię, mimo że nie zawsze było to łatwe.

Wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na stronie www.szlachetnapaczka.pl

Zapraszam do aktywnego włączenia się w projekt! - Anna Cabaj, lider Rejonu Gorzów Północ Projektu Szlachetna Paczka Stowarzyszenie Wiosna

Data dodania artykułu: 2015-12-04
Autor artykułu: Anna Cabaj
stat4u