SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,EURO 2016: czekamy na Norwegię
Pierwsze mecze rundy głównej mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych za nami. W TAURON Arenie Kraków Francuzi rozgromili Białorusinów 34:23. Drugi mecz w polskiej grupie zakończył się także spektakularnym zwycięstwem Chorwacji nad Macedonią 34:24. Przypominamy, że Polacy rozegrają mecz z Norwegią w sobotę o 20:30.

Dziś pierwsze mecze rundy głównej rozegrane zostaną we Wrocławiu. O godzinie 18:15 zmierzą się Szwecja z Rosją, a o 20:30 Niemcy z Węgrami.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej w TAURON Arenie Kraków pojawiły się pierwsze podsumowania EURO2016. Ogromnym sukcesem jest fakt, że blisko 200 000 kibiców obejrzało z trybun czterech hal fazę wstępną Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Jeszcze nigdy w historii pierwsza runda nie przyciągnęła tylu fanów, a przecież finałowe rozstrzygnięcia dopiero przed nami.

Jean Brihault, prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej, poproszony o podsumowanie fazy wstępnej EHF EURO 2016 powiedział: Mam nadzieję, że nadal będziemy świadkami niespodzianek w turnieju, a wszystkie drużyny ponownie pokażą swój charakter, nie mam swojego faworyta. Bardzo wysoko oceniam organizację turnieju, atmosfera na trybunach jest znakomita! To wszystko jest bardzo nam potrzebne do rozwoju i popularyzacji piłki ręcznej.

My jak zawsze zapraszamy wszystkich przed telewizory i do Stref Kibiców!

Więcej na; www.krakow.pl

Data dodania artykułu: 2016-01-23
Autor artykułu: www.krakow.pl
stat4u