SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,
Książę William i księżna Kate z wizytą w Gdańsku

W wtorek 18 lipca Gdańsk odwiedziła brytyjska para książęca,książę Wiliam i księżna Kate. Z lotniska pojechali do Sztutowa.Następnie zwiedzili Dwór Artusa w którym parę książęcą przywitały władze miasta.

Maryla Rodowicz za kulisami!

20 kwietnia w gdańskiej Ergo- Arenie odbył się koncert pt. "Uciekaj moje serce". Wystąpił min. Piasek , Maryla Rodowicz i kilku młodych wokalistów. Nam udało się złapać za kulisami uwielbianą przez wszystkich artystkę nazywaną nie bez powodu Królową polskiej piosenki. /Zobacz galerię zdjęć/

Jakie sławy lądowały w tym roku we Wrocławiu?

Muzycy z Linkin Park, senator John McCain, prezydent Bronisław Komorowski, kanclerz Angela Merkel, Robert Lewandowski, James Artur, czy Steven Spielberg – to nie lista nazwisk na obiad u brytyjskiej królowej, tylko VIP-ów, którzy w tym roku lądowali na wrocławskim lotnisku. Znani ludzie coraz częściej latają do Wrocławia, a na lotnisku mogą liczyć na obsługę na iście królewskim poziomie.

Kasia Figura w Redzie

Kilkadziesiąt osób zgromadziło się dzisiaj 11 grudnia 2014 r. w czytelni Miejskiej Biblioteki w Redzie aby spotkac się z naszą przemiłą aktorką Katarzyną Figurą /Galeria zdjęć/

Popularni na Festiwalu w Gdyni

39 Festiwal Filmowy w Gdyni dobiega końca. Łowcy autografów i miłośnicy kina mogą spotkać tam wielu popularnych aktorów. /zobacz galerię/

Spotkanie z twardzielem polskiego kina

Porucznik "Franz" Maurer, ksiądz Robak, Petroniusz, groźny przestępca Jerzy Malik - to tylko ułamek postaci, w które w swojej filmowej karierze wcielał się największy twardziel polskiego kina, czyli Bogusław Linda. Role filmowe, teatralne i życiowe były tematem spotkania z aktorem, w ramach festiwalu Transatlantyk.

Nergal czytał dzieciom

Zatoka Sztuki przy plaży w Sopocie gościła dzisiaj Adama Darskiego, który czytał dzieciom książki. Zobacz galerię zdjęć i film!

Katarzyna Figura w Gdyni

W niedzielę 17 listopada Podczas Dnia Otwartego w Gdyńskiej Szkoły Filmowej dużym wydarzeniem było spotkanie z naszą wybitną aktorką. Zobacz galerię zdjęć i film.

Patricia Kazadi w Rivierze

Dzisiaj 26 października 2013 r. Patricia wystąpiła w gdyńskiej galerii handlowej z okazji otwarcia. Trzeba przyznać, że na jej występ przyszły tłumy. Zobacz galerię zdjęć.

O urodzinach Wałęsy raz jeszcze

29 września w Pałacu Opatów w Oliwie odbyła się szumna impreza urodzinowa naszego Prezydenta

Kto z kim w parze?

Podczas 38 Gdynia Film Festival dało się zauważyć pary celebrytów.

Oliwier Janiak w Spocie

Ostatnio można było spotkać Oliwiera na plaży

Piasek na przebojowej trasie

Spotkaliśmy celebrytę pod Krakowem

Weronika Korthals w Pucku

Na Zielonej Plaży wystąpiła ta popularna wokalistka

Kasia Cichopek po Kaszubsku

W lipcu we Władysławowie była min nasza czołowa celebrytka

Wojewódzki czy Wojewódzki?

Zabawna reklama celebryty w Gdańsku

Rihanna osaczona na plaży

Nie lada sensację wywołała Rihanna w niedzielę 8 lipca na plaży w Sopocie

Rihanna w Sopocie na plaży

7 lipca na plaży obok Grand Hotelu pojawiła się Rihannastat4u