SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,APEL O DOBROWOLNĄ POMOC w walce z FACEBOOKIEM

 

Kochani !

 

Nasza gazeta  Super-Polska  www.s-pl.pl została stworzona z pobudek patriotycznych w 2013 r.  Gazeta posiada rejestrację w polskim Sądzie jako www.super-polska.pl i podlega ochronie prawnej.  Niestety w listopadzie 2015 roku firma Facebook bez  jakiegokolwiek ostrzeżenia  zablokowała tytuł prasowy  www.super-polska.pl w całym zasobie światowym tego medium. Nie podano żadnego powodu  tej decyzji a na nasze zapytania drogą elektroniczną czy też listowną, nie uzyskaliśmy do tej pory żadnej odpowiedzi. Nie przywrócono niestety też  możliwości  używania tego tytułu prasowego na łamach Facebooka.

 

Uważamy jednak ,że takie postępowanie  Facebooka  jest bezprawne, narusza wolność słowa i dobra osobiste. Dlatego mamy zamiar pozwać Facebook do Sądu. Po długich poszukiwaniach udało się nam znaleźć kancelarię prawną która zgodziła się reprezentować gazetę www.super-polska.pl w Sądzie. Koszty takiego procesu są jednak ogromne i mogą sięgać  kilkudziesięciu tysięcy złotych co jest poza naszym zasięgiem.

 

Gazeta którą wydajemy z pobudek patriotycznych nie przynosi żadnych dochodów a koszt miesięczny jej utrzymania wynosi nawet 2-3 tysięcy zł. Ale nie tworzyliśmy jednak tej gazety z myślą o zarabianiu i finansujemy to przedsięwzięcie z własnych środków.

 

Uważamy jednak, że Facebook swoim postępowaniem nie tylko złamał prawo ale naruszył godność nas wszystkich. Nazwaliśmy tę gazetę Super-Polska bo uważamy ,że POLSKA  jest SUPER! Według opinii prawników mamy bardzo dużą szansę na wygranie tego procesu co było by precedensem w skali światowej. Dlatego zwracamy się do Was wszystkich o dobrowolną pomoc i wpłatę nawet najmniejszej kwoty na podane poniżej konto. Przewaga Facebooka jest gigantyczna i jeżeli porównanie szans mrówki w walce ze słoniem ma jeszcze jakiś sens to tutaj proporcje są nieporównywalnie gorsze dla nas.

 

Ale to od Waszej pomocy, za którą z góry dziękujemy  zależy czy Super-Polska pokona Facebooka. Jeżeli tak się stanie to będzie sukces NAS wszystkich.

 

NIE POZWÓLMY ABY FACEBOOK PLUŁ NAM W TWARZ !

 

Przelew z Polski

 

FORMAT – wydawca  gazety Super-Polska

84-240 Reda  ul.Gdańska 43

 

Bank PKO Bank Polski

 

nr  66102019120000920201479310

 

Przelew z zagranicy

FORMAT – wydawca  gazety Super-Polska

84-240 Reda  ul.Gdańska 43

 

BIC (SFIFT) – BPKOPLPW

 

PL 66102019120000920201479310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
stat4u