SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Znajdź swoje miasto lub gminę:

Powiat: Gmina:

Wojewodztwo opolskie

Opole - Europejska kroplówka

Pomoc solidarnościowa Unii Europejskiej jest dla nas, tu w Opolu, czymś tak drogocennym jak kroplówka dla chorego. Dlaczego jesteśmy lub byliśmy chorzy ?

Opole- Moje 25 lat w 25 słowach, czyli Wolni 25-letni

Szukamy 25-latków, mieszkańców Opola, którzy urodzili się w 1989 r. Przyjdź, chcemy Cię poznać, opowiedz o sobie w "25 słowach". Wybrane osoby będą uczestniczyły w Koncercie Galowym "Wolność Kocham i Rozumiem" 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w dniu 08.06.2014.

Opole zaprasza na VII Noc Muzeów

16 maja Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu po raz kolejny umożliwi nocne zwiedzanie ekspozycji, która nocą nabiera zupełnie innego oblicza niż za dnia. Rozświetlone budynki architektury drewnianej zapraszają do przytulnych wnętrz i pozwalają przenieść się w czasie. Dodatkowo dla gości przygotowaliśmy wiele atrakcji pod hasłem przewodnim:

Studium komunikacyjne Aglomeracji Opolskiej

Miasto Opole wraz z gminami Aglomeracji Opolskiej realizuje projekt pn. Zintegrowany rozwój Aglomeracji Opolskiej. Jednym z dokumentów opracowywanych w ramach projektu jest Studium komunikacyjne Aglomeracji Opolskiej.

Opole Sport Fair

Zapraszamy do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w dniach w dniach 31.05-1.06. 2014 r.

Akcja "50x50" w Opolu

Miasto Opole po raz kolejny przystępuje do akcji promowania opolskich restauratorów podczas najważniejszych opolskich imprez.

Wreszcie pracownicy Taboru Szynowego w Opolu otrzymali zaległe pensje.

Pieniądze z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych wypłacane są w wysokości trzech ostatnich pensji. Pozostałe zaległości wobec pracowników zaliczone zostały do masy upadłościowej zakładu.
stat4u